KILKA SŁÓW O NAS...

"Wielkie rzeczy są robione przez szereg małych rzeczy zebranych razem"

Mieszczące się w nowej hali COS - Zakopane, sala treningowa "Dojo" Tatrzańskiego Klubu Karate Kyokushin jest miejscem,

w którym każdy może doświadczyć radości ze sportu, treningu i rywalizacji.


Nasz klub istnieje od 2009 roku i skupia ludzi pasjonujących się sportem i którzy poprzez trening pragną rozwijać sprawność fizyczną.

Fundamentem budowy klubu jest japońska sztuka walki Karate Kyokushin, gdyż założycielami klubu są

zawodnicy oraz wybitni trenerzy owego stylu.


Warto podkreślić, iż karate kyokushin uprawiane jest z równą pasją zarówno przez mężczyzn jak i kobiety w każdym wieku.

Od dorosłych poprzez młodzież, dzieci a nawet najmniejszych bobasów na poziomie początkującym, jak i zaawansowanym. 


Swoją pasję przekazujemy na co dzień dzieciom, młodzieży oraz dorosłym, którzy z nami ćwiczą. Zajęcia karate prowadzimy

dla początkujących i średnio zaawansowanych, a także tych, którzy posiadają niezbędną wiedzę do udziału w walkach zachowując

zasady japońskich samurajów poprzez dyscyplinę, poszanowanie dla innych, skupienie oraz umiejętność pokonywania własnych słabości.

Profesjonalna sala ćwiczeń

PROFESJONALNE SALE ĆWICZEŃ

"Dojo" Tatrzańskiego Klubu Karate Kyokushin mieści się w nowej hali "COS" - Zakopane, które spełnia wszelkie wymagane normy i standardy na poziomie światowym. Wysokiej klasy sale ćwiczeń wyposażone są w profesjonalne maty i przyrządy. Każda sala posiada kompletny system klimatyzacji i wentylacji oraz doskonałe oświetlenie.

Trening na małej sali

ZAJĘCIA DLA NAJMŁODSZYCH

Dla wygody wszystkich uczestników wprowadziliśmy jasny podział na grupy wiekowe. Zajęcia karate prowadzimy od najmłodszej grupy wiekowej dla dzieci i bobasów w przedziale wiekowym od 4 do 9 lat.

Trening dzieci i młodzieży

TRENINGI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

W grupie wiekowej od 10 do 16 lat zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania. Każdego roku powołujemy do życia nowe grupy początkujące, z których wyrastają pokolenia karateków. Początkujący uczestnicy z czasem kontynuują swoją karierę
i przechodzą do grup starszych o coraz wyższym poziomie zaawansowania.

Szkolenia zaawansowane

SZKOLENIA ZAAWANSOWANE

W każdej grupie dzieci, młodzieży i dorosłych, chętni do cięższych treningów oraz lubiący rywalizację sportową, przechodzą w tryb szkolenia sportowego, po czym mogą brać udział w turniejach i zawodach.

Karate Black Belt

ZDOBYWANIE WYŻSZYCH STOPNI

W karate możliwość zdawania na kolejne stopnie jest przywilejem. Nasz klub średnio co kwartał przeprowadza kolejny egzamin na wyższe stopnie, który jest zwieńczeniem ciężkiej pracy i regularnym treningom. Podczas egzaminów nadawane są pasy, które w karate odzwierciedlają poziom wyszkolenia. Zanim osiągnie się mistrzowski czarny pas, należy przejść przez 10 stopni uczniowskich określanych jako „kyu”

plakat 2019_edited_edited_edited.jpg

ZAPISY DO KLUBU

Tatrzański Klub Karate Kyokushin to tradycyjna szkoła
karate kyokushin z długoletnią historią. Zajęcia i treningi w naszym klubie prowadzone są przez cały rok. Również latem podczas wakacji nie zwalniamy tempa i trenujemy na organizowanych wyjazdach i obozach. Równolegle z zajęciami prowadzimy zapisy do naszego klubu, dlatego w każdej chwili można do nas dołączyć i rozpocząć trening. Więcej informacji dotyczące zapisów znajdziesz w zakładce: "Zapisy"

 

TRENERZY I INSTRUKTORZY
TATRZAŃSKIEGO KLUBU KARATE KYOKUSHIN

"Nie nauczysz się pływać, nie wchodząc do wody"

Poznaj naszych trenerów i instruktorów Tatrzańskiego Klubu Karate Kyokushin.
Pochodzimy z różnych środowisk i jesteśmy zjednoczeni w naszej pasji do uprawiania niesamowitych sportów. Każdego dnia dajemy przykład nienagannej postawy i nieskazitelnego charakteru. Spełniamy role nauczycieli, trenerów, a w końcu mentorów. Wszyscy nasi trenerzy i instruktorzy reprezentują najwyższy poziom standardów Karate Kyokushin, wobec czego cieszą się niekwestionowanym szacunkiem.

Grzegorz_Popiołek.jpg

SENSEI,
GRZEGORZ POPIOŁEK

3 Dan

Sensei, Grzegorz Popiołek to główny trener i instruktor TKKK. Profesjonalista, świetny metodyk i równie dobry technik. Wieloletni zawodnik naszego klubu. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski oraz Turniejów Międzynarodowych.

SENSEI,
ANNA DZWOLAK

1 Dan

Sensei, Anna Dzwolak to trener i instruktor najmłodszej grupy dzieci i bobasów z TKKK.

Anna Dzwolak 1 Dan.jpg
Jakub Dzwolak.jpg

SEMPAI,
JAKUB DZWOLAK

2 kyu

Zespół TKKK nie byłby tam, gdzie jest dzisiaj, gdyby nie Sempai Jakub Dzwolak, który nadzoruje naszą strategię i doradza w sprawie najlepszego kierunku działania.
Wieloletni zawodnik naszego klubu. Uczestnik Mistrzostw Polski Południowej.

SENSEI,
PAWEŁ KARCZ

1 Dan

Sensei, Paweł Karcz jest z nami od samego początku i jako doskonały trener i instruktor szkoli oraz wspiera naszych zawodników, oferując profesjonalne doradztwo. Wieloletni zawodnik naszego klubu. Medalista Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów.

Sensei_Paweł_Karcz.jpg
 

Sensei, Grzegorz Popiołek

tel. +48 501 204 009

Zapraszamy na treningi:
Dojo - Tatrzański Klub Karate Kyokushin
(nowa hala COS-Zakopane)
ul. Bronisława Czecha 1
34-500 Zakopane
Polska / Europe

  • Facebook
  • Instagram

©2018 by Tatrzański Klub Karate Kyokushin. Proudly created by: hr